STATISTIKA

"Statistika nuda je, má však cenné údaje". . . . Známá písnička vystihuje tuto stránku !!
V ní najdete zpracováno téměř vše co se dá ze zaznamenaných výkonů všech ŠNOMÍBO desetibojů hodnotit, kromě výsledků jednotlivých závodů, které jsou uvedeny v odkazech ročníků.
Co zde nenajdete nyní možná nás napadne příště – nebo pište své podněty na hodnocení z různých úhlů sami.
Pod každým odkazem (modře) najdete hodnocení přímo na stránce a poté odkaz na soubor xls nebo pdf, který si můžete stáhnout a vytisknout (více také v rubrice KE STAŽENÍ.

 

pdf_m    VÝKONY VŠECH ÚČASTNÍKŮ V LETECH 2005-2013 (ABECEDNĚ)
         Výkony všech účastníků, jejich účasti a body v jednotlivých ročnících i osobní rekordy (abecedně řazeno)
pdf_m    VÝKONY VŠECH ÚČASTNÍKŮ V ČLETECH 2005-2013 (DLE POČTU ÚČASTÍ
          Výkony všech účastníků, jejich účasti a body v jednotlivých ročnících i osobní rekordy (dle počtu účastí)
pdf_m    VÝKONY VŠECH ÚČASTNÍKŮ V LETECH 2005-2013 (DLE OSOBNÍCH REKORDŮ)
         Výkony všech účastníků, jejich účasti a body v jednotlivých ročnících i osobní rekordy (dle osobních rekordů)

pdf_m - PROFILY ÚČASTNÍKŮ (DOSAŽENÉ VÝKONY BEZ POŘADÍ)

(Zde najdete profily všech účastníků celé historie ŠNOMÍBO VÍCEBOJŮ s fotografiÍ, ročníkem narození, klubem, výkony v jednotlivých závodech, součtem bodů, kterých dosáhl historicky na všech kláních každý zúčastněný)Není určeno pořadí , ale nalézt by se měli všichni.

 POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ ZE VŠECH DESETIBOJŮ

Zde jsme seřadili pořadí jednotlivých výkonů každého ročníku a dali je do jednoho hodnocení. Zajímavá tabulka ukazuje pořadí po deseti disciplínách ze všech dokončených desetibojů,

pdf_m - POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ V PŘEPOČTU "ŠESTIBOJŮ"

Zvlášť je zde hodnocen i šestiboj, který se z organizačních důvodů konal v roce 2005. Ten byl sice jeden, ale šest disciplín, které se zde uskutečnily , jsme vytáhli i z uskutečněných desetibojů (tj. 100m, dálka, koule, výška, 400 m a 1500m) Je zajímavé i vzájemně výkony po šsti disciplínách porovnat !

pdf_m - TOP VÝKONY ŠNOMÍBO VÍCEBOJŮ – MUŽI

Kdo v jaké ročníku dosáhl v jednotlivé disciplíně nejlepšího výkonu a jakou měl hodnotu? Kolik bodů by se udělalo , kdybychom sečetli všechny nejlepší výkony všech ročníkuůŠNOMÍBO vícebojů? Stačilo by to na světový rekord Romana Šebrleho, nebo nám odolá? :-) Prohlédněte si tabulku pod odkazem. . .

pdf_m - TOP VÝKONY ŠNOMÍBO VÍCEBOJŮ – ŽENY

Kdo v jaké ročníku dosáhl v jednotlivé disciplíně nejlepšího výkonu a jakou měl hodnotu – počítáno mezi ženami? Jelikož se mužský a ženský Šestiboj nedají porovnávat body, ženy zřejmě Romana Šebrleho neohrozí. Budem tedy hledat adekvátní ženskou náhradu :-)