FOTOSOUTĚŽ

Fotosoutěž ŠNOMÍBO DESETIBOJE:

Jelikož ŠNOMÍBO atletický desetiboj neregistrovaných každoročně navštěvují fotografové zvučných jmen, který léta zásobují tento web stovkami fotografií,, rozhodli jsme se v roce 2010 zahájit novou tradici doprovodné akce jíž je FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ. Ta je vyhlačovaná pro všechny příchozí fotografy a její vyhodnocení probíhá zde na internetových stránkách www.viceboje-ck.cz, kde bude mít své pravidelné místo.
Najdete zde nejen informace o nově vyhlášených soutěžích, ale i archiv všech ročníků , nominované a vyhodnocené fotografiie a fotografy. Budeme se nadále snažit propagovat soutěž jak mezi fotografy , tak mezi firmami a partnery , kteří mají s fotografiemi co do činění. Postupně přibývající partneři budou zde na stránkách zveřejňováni.

V pilotním ročníku byly nastaveny tři základní kategorie , "Sportovní okamžik", "Zákulisí" a "Emoce", do nichž mohou fotografové sami přihlašovat své fotogorafie, návštěvníci webu (uvažujeem i o profesionálech ve zvláštní kategorii) je pak celé prázdniny mohou hodnotit a v září jsou zpravidla vyhodnoceny. Podmínky a termíny najdete vždy u jednotlivých ročníků.

ARCHIV JEDNOTLIVÝCH ROČNÍKŮ: (odkazy)  

I. ročník 2010                  Kategorie: SPORTOVNÍ OKAMŽIK, EMOCE, ZÁKULISÍ

II. Ročník 2011                Kategorie: SPORTOVNÍ OKAMŽIK ,  EMOCE, ZÁKULISÍ

 

 

Partnery fotografické soutěže, kteří věnovali ceny pro nejlepší jsou:

 

 

 

CEWE-FOTOKNIHA.cz FOTOLAB.cz Fotostar.cz – konkrétní sběrna viz adresa níže.

Kontakt:  

Fotoateliér Eva

Adresa foto prodejny:

Náměstí Svornosti 2

Český Krumlov

381 01

Telefon: 380 712 851

Eva Filausová

Otevírací doba : Denně kromě pátku

 

Dalším partnerem fotografické soutěže je Fotoatelier Seidel v Českém Krumlově 

Museum Fotoateliér Seidel

Linecká 272, 381 01 Český Krumlov

tel.: +420 380 712 354  +420 380 712 354      

e-mail: info@seidel.cz www.seidel.cz

Museum Fotoatelier Seidel – Zastavte se v minulosti

Vstupte a nechte se okouzlit místem, které skrývá příběh o počátcích fotografie, pohnutý osud průkopníků tohoto řemesla i fotografickou kroniku česko-německo-rakouského pomezí konce 19. a 1. pol. 20. století.